Убавиците на Викторија Сикрет во вилата на безбол играчот Алекс :))))

19 февруари, 20120
Victoria Secret Models Work With Director Michael Bay

Убавиците на Викторија Сикрет повторно соработуваа со познатиот режисер Мајкл Бау. Меѓу снимањето на големите филмски проекти (наскоро ќе започне со снимањето на Pain & Gain” и “Transformera 4”), Бау во Мајами сними нова реклама за Викторија Сикрет. Анѓелите Кандис Сванепоел, Доутзен Кроес, Ерин Хеатхертон, Бахати Присло и Ана Беатриз Барос позираа во вилата на безбол играчот Алекс Родригез.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma