Убавината нема врска со годините :))

10 јануари, 20120
roberto_cavalli4

Роберто Кавали често знае да каже дека една од неговите главни предности пред колегите во модниот свет е тоа што не е геј. Тој, всушност смета дека подобро ги разбира жените.

А доказ за тоа е неговата последна кампања за пролет /лето 2012 година која е полна со сексапил, особено кога ќе се земе во предвид дека два од четири модели имаат преку 40 години, што е прилично ретко во модниот свет.

Наоми Кемпбел (41), Карен Елсон (32) и Кристен МекМенами (47) и ѕвездата Дафни Гроневилд (16) во бласкави фустани зборуваат дека убавината нема никаква врска со возраста.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber