Украл џим во кој имало две деца!

11 мај, 20120
6f54

Во сараевската населба Храсно, еден непознат маж украл џим марка Волво во кој се наоѓале две деца, стари три и девет години.

Мажот минатата ноќ околу 21:30 часот го украл џипот возел 50 метри и сфатил дека во автомобилот има деца, истрчал од украдениот џип и влегол во друго возило во кое се наоѓале неговите соучесници.

Како што јавија сараевски медиуми, три годишното девојче го преспала киднапирањето, додека момчето кое било будно доживеал психолошки шок.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi