Уметност во небото креирана од авионите

25 јануари, 20120
jet-art001

Погледнете ги овие неверојатни фотографии од небото и авионите. Тие во меѓусебна комбинација креираат прекрасни облици!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber