Ужасно: Зарем на една ѕвезда и личи ваков стајлинг?!

18 април, 20120
1

Пејачката прошетала во досега најлошото издание. Се чини дека е време да си најми стилист!

Ники Минаж очигледно има проблем со стилот. Има 29 години, а се облекува како да има само 7 години.

Во розева бунда, шарени хеланки со ѕвездички, изгледа како Велигденско зајче. Време е за стилист.

Како вам ви изгледа?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber