Уживајте во неодмерениот луксуз

25 декември, 20120
Le-Petit-Chateau-20

Почестете се со одмор во Le Petit Chateau во француските Алпи…

Со две нивоа прекумерен луксуз и седум спални соби во апартманот, Le Petit Chateau сигурно ќе ги привлече љубителите на скијањето. Колибата се наоѓа во Courchevel, популарен скијачки центар во француските Алпи и се наоѓа на работ на Bellecote Piste. Вилата исто така вклучува и голема дневна соба, затворен базен, соба за масажи, фитнес, сауна, кино и бар.

Нејзиниот ентериер се карактеризира со пријатен рустикален стил, со дрво, кое е насекаде присутно. Удобноста е главниот атрибут на оваа француска колиба, како и секој агол во вилата збогатен со удобни места за седење и опуштање. Големите прозори и тераси на секој кат овозможуваат гостите да ја доживеат убавината на пејсажот со удобноста на нивното сместување.

Одморот во Le Petit Chateau чини од 75.000 евра неделно, слична цена има и изнајмување на мал стан во туристички-ориентирани средини.

UŽIVAJTE U NEUMERENOM LUKSUZU

UŽIVAJTE U NEUMERENOM LUKSUZU

UŽIVAJTE U NEUMERENOM LUKSUZU

UŽIVAJTE U NEUMERENOM LUKSUZU

UŽIVAJTE U NEUMERENOM LUKSUZU

UŽIVAJTE U NEUMERENOM LUKSUZU

UŽIVAJTE U NEUMERENOM LUKSUZU

UŽIVAJTE U NEUMERENOM LUKSUZU

UŽIVAJTE U NEUMERENOM LUKSUZU

UŽIVAJTE U NEUMERENOM LUKSUZU

UŽIVAJTE U NEUMERENOM LUKSUZU

UŽIVAJTE U NEUMERENOM LUKSUZU

UŽIVAJTE U NEUMERENOM LUKSUZU

UŽIVAJTE U NEUMERENOM LUKSUZU

UŽIVAJTE U NEUMERENOM LUKSUZU

UŽIVAJTE U NEUMERENOM LUKSUZU

UŽIVAJTE U NEUMERENOM LUKSUZU

UŽIVAJTE U NEUMERENOM LUKSUZU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber