Вака изгледаа некогаш, а погледнете ги сега….недостижни се!!!

2 април, 20120
news_24223

Дали времето работи за нив? Изгледа дека откако се појавија на сцената не престануваат да пленат со својата убавина. Па дури и сега. Тие се најпосакуваните супермодели, и воопшто не е тешко да се погоди зошто е тоа така.

Речиси сите се по четириесеттина години, а сеуште имаат ангажмани исто како и пред дваесет години – тие се супермодели од 90-тите години, Наоми, Синди, Клаудија, Ева, Линда…Времето како да работи за нив. Недостижни се и поубави од кога било.

Супермоделите красea многу насловни, но сите останаа запаметени во музичкиот спот на Џорџ Мајкл за песната “Freedom”!

httpv://www.youtube.com/watch?v=diYAc7gB-0A

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber