Вамп од глава до пети, но деколтето е тоа што привлекло внимание!

9 декември, 20120
seril kol

Една од омилените британски ѕвезди на Jingle Bell Ball во Лондон била во центарот на вниманието на црвенот тепих.

Од глава до пети во црно, прекрасната Шерил Кол ја покажа својата вамп страна.

29-годишната убавица го ‘зачинила’ црниот костим со жешко деколте, зводливо се смешкала и позирала на фотографите – и била ѕвезда на вечерта.

Мора да признаеме, убавата Шерил Кол нема мана. Нејзиниот дечко Тре Холовеј е вистински среќник.

Belle of the ball! Cheryl made sure the spotlight was on her in the revealing black satin jumpsuit

Revealing her 'jingle balls': Cheryl Cole made sure she had everyone's attention as she performed at the Jingle Bell Ball donning a daring jumpsuit

One for the boys: The jumpsuit almost revealed a little too much as Cheryl posed for the cameras

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber