Вечната убавица: Моника Белучи за D&G

30 април, 20120
11

D&G е стил, класа и елеганција , бренд кој ја претставува современата жена, нејзината чувствителна и нежна страна.

Доказ за тоа е нивната најнова пролетна кампања за најновата козметика од брендот, каде рекламно лице е 47 годишната италијанска убавица Моника Белучи.

Инспирирана од класичниот сексапил, новата колекција „кармините на Моника“ се состои од 6 прекрасни бои, а сите тие го носат името на раскошната Моника.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber