Видео: Бар Рафаел се соблече за новото издание на магазинот “Elle”!

25 април, 20120
bar-refaeli-may-elle-spain-06

Израелскиот супермодел  позирала за шпанското издание на магазинот “Elle” многу оскудно облечена.

Поранешната девојка на Леонардо ДиКаприо, се сликала за познатиот моден магазин со многу малку облека или подобро кажано без облека.

Манекенката изјавила дека уживала на снимањето и дека позирањето за “Elle” за неа претставува чест и задоволство.

Гола, секси и заносна, на врелиот песок – погледнете!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi