Видео: Бесрамен чин на “првиот господин” на Финска :)))

18 февруари, 20120
naslovna

Сопругот на претседателката на Финска е уловен во навистина бесрамен чин. На свечениот прием буквално зајапал во градите на принцезата од Данска и станал вистинска сензација на интеренет.

Непријатно изненадување ја дочекало данската принцеза на свечениот прием, кога го уловила “првиот господин” на Финска како бесрамно зјапа во нејзините гради.

Кога сфатил дека е уловен на дело, веднаш го тргнал погледот, но сепак стана вистински хит на интернет.

httpv://www.youtube.com/watch?v=mjZVzB7y52U

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma