Видео: Дефинитивно најлошиот новогодишен огномет :)))

3 јануари, 20120
Видео: Дефинитивно најлошиот новогодишен огномет :)))

Додека милиони луѓе се радуваа на новогодишната ноќ и гледаа како огнометот го осветлува небото во разни бои, на Хуа Хин плажата се случи сосема спротивното, од огнометот луѓето бараа засолниште.

Погледнете го најлошиот огномет :

httpv://www.youtube.com/watch?v=99_NRztg6fQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber