Видео: Џоан Риверс на 78 години пуши трева!

1 февруари, 20120
joanriverslynnnapusene

Џоан Риверс и на 78 години знае како да се опушти.

Таа во последно време снима реалити програма со нејзината ќерка Мелиса, која ги повикала родителите на својот дечко во посета.

Кралот на порно индустријата е заљубен во ќерката на легендарната комичарка, која се вознемирила од посетата на родителите на идниот зет. Џоан едноставно морала да се опушти, па ја повикала пријателката Лин која и кажала дека ја има вистинската работа.

httpv://www.youtube.com/watch?v=WevTQKeTKoc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber