Видео: Имало распродажба на скутери или само нормален ден! :)))

30 јануари, 20120
Видео: Имало распродажба на скутери или само нормален ден! :)))

Како изгледа сообраќаен метеж во градот каде скоро сите возат скутери?! Погледнете во продолжение:

httpv://www.youtube.com/watch?v=P19qFzqBKGs

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma