Видео: Изненадување за Мадона!

8 април, 20120

Човек по име Гај е менаџерот на Мадона кој е со неа веќе подолг период и кој и помага во градење на кариерата.

Тој подготвил изненадување за ѕвездата по повод нејзиниот роденден, но затоа добил парче торта во лице!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi