Видео: Изненадување за Мадона!

8 април, 20120

Човек по име Гај е менаџерот на Мадона кој е со неа веќе подолг период и кој и помага во градење на кариерата.

Тој подготвил изненадување за ѕвездата по повод нејзиниот роденден, но затоа добил парче торта во лице!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber