Видео: Како на филмска сцена, се породила во воз! :)))

19 јануари, 20120
7gj75

Кога со метро се упатила кон болницата поради контракциите, Рабита Саркер не ни помислувала дека живото ќе и изрежира вистинска филмска сцена со среќен крај. Таа и нејзниот сопруг се упатиле кон лекарот за да ги потврдат лажните контракции, но бебето ги убедило во спротивното.

Мајката на свет донела момче во возот во девет часот наутро помеѓу Њу Џерси и Менхетен во Њујорк. Еден од патниците во возот кој инаку бил лекар и помогнал на жената да се породи.

Пресреќните родители детето го крстиле Џекпот.

httpv://www.youtube.com/watch?v=9nSEyIMbTU4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber