Видео: Како штеди руската сообраќајна полиција?!

5 април, 20120

Погледнете како штеди руската сообраќајна полиција во време на рецесија….

Луѓето треба да се снаоѓаат во време на криза, а тоа најдобро го покажува следниов пример. Сообраќајната полиција во Русија тоа добро го знае, а на овој човек треба да му е се дадее признание за неговиот изум.

Чудниот автомобил бил снимен на патот Томск – Асино и не смеете да го пропшуштите да го видите.

httpv://www.youtube.com/watch?v=w6_aZsV8gdE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi