Видео: Лесковац е градот на иднината?! :)))

17 февруари, 20120
Видео: Лесковац е градот на иднината?! :)))

Автомобили летаат, а роботи чуваат деца.

Градскиот одбор на познатата реформистичка партија од Лекосвац направила футуристички спот за својата изборна кампања..

Во спотот граѓаните имаат можност да изберат дали го сакаат Лесковац полн со ѓубре, или Лесковац како град на иднината во кој летаат автомобили и роботи чуваат деца.

Погледенете и проценете дали малку„забегале“ со предизборните ветувања:

httpv://www.youtube.com/watch?v=Ww7iNT5Sc1U

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber