Видео: Најстрашните авионски слетувања во светот!

13 јануари, 20120
tbg6

Дали повеќе се плашат патниците или пак минувачите на овие писти проценете сами, но на пилотите сигурно не им е сеедно. Така да ако некогаш се најдете на карибските плажи, немојте да се плашите кога  над вашата глава ќе прелета авион.

Погледнете кои се најстрашните слетувања во светот:

httpv://www.youtube.com/watch?v=SCIJ0F62og4

httpv://www.youtube.com/watch?v=exR0-NSsM44

httpv://www.youtube.com/watch?v=huBaMPAQBKU

httpv://www.youtube.com/watch?v=v_z5HtME9n8

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber