Видео: Пинк и подготви изненадување на Елен Де Генерес???

29 јануари, 20120
pink

Пејачката Пинк ја изненадила својата пријателка, водителката Елен Де Генерес за нејзиниот роденден.
Пинк снимила видео за роденденот на Елен во кое и посакува се најдобро и вели дека има посебно изненадување за неа. Потоа влегува во куќата и ја зема слатката ќеркичка: “Знам дека тато е посладок, но сврти се тука”, нежно и се обратила мама Пинк на нејзината ќерка.
Девојчето се врти кон камерата и упатува слатка насмевка, на што публиката и гледачите на емисијата особено се разнежнија.
Пинк на својата пријателка исто така и посака слобода, љубов, насмевки и многу соништа и многу одмор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma