Видео: Што се може да направи Леброн Џејмс?! :)))

30 јануари, 20120
Видео: Што се може да направи Леброн Џејмс?!  :)))

Па, на пример, може да прескокне играч и да „закуца“!

Бекот на Мајами веројатно е навикнат на овие спектакуларни потези, но ваков не се гледа често…

НБА кошаркарот Леброн Џејмс, буквално прескона играч и закуца. Инаку, Мајами го победи големиот ривал Чикаго со 97:93, а Леброн имаше 35 постигнати поени!

httpv://www.youtube.com/watch?v=UYPBXG-rwwI

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma