Видео: Со пушка до виножито!

4 април, 20120
Видео: Со пушка до виножито!

Доколку сакате да видите виножито повеќе немора да го чекате сонцето после дождот.

Една американка неодамна на интернет објавила видео во кое демонстрира како може да направите виножито. Ако покрај виножитото сакате и оружје ова е прав избор за вас.

Погледнете го необичното видео:

httpv://www.youtube.com/watch?v=5IqzwdQJGgQ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/