Видео: Сораја заплови во музичките води:)

11 април, 20120

По учеството во Големиот брат и позирањата за Playboy, Сораја Вучелиќ (25) одлучила да се “проба” и во музичките води…

http://www.youtube.com/watch?v=-o6xNeLHhCk&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi