Видео: Спотот за песната “Stupid Hoe” од Ники Минај забранет да се емитува на ТВ! :)))

2 февруари, 20120
nicki_minaj

Новиот спот на раперката Ники Минај за песната  “Stupid Hoe” е забранет да се емитува на неколку телевизиски станици во САД. Некои телевисиски куќи како BET, одбиле да го емитуваат спотот без никакво објаснување, додека други тврдат дека спотот сепак е со премногу експлицитна содржина за нивната програма. Песната е прв сингл од албумот “Pink Friday: Roman Reloaded” кој ќе биде објавен во април. Во спотот освен голотија, Ники пее за “глупави курви” и пцуе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma