Видео: Во мода е скијање во бикини :)))

2 јануари, 20120
Видео: Во мода е скијање во бикини  :)))

На руската планина Зелениа и оваа зима сигурно ќе биде во мода скијањето во бикини. Видеото кое ја одбележа и минатата година дефинитивно е ова во кое преубавите русиннки покажуваат што знаат да направат на снег.

Моментлано на светските скијалишта и одмаралишта во мода е скијањето во бикини, а многумина го опишуваат како екстремен спорт од две причини. Како прво е можноста од повреда при пад, а како второ сепак е ниска температурата за да скијаат полуголи.

httpv://www.youtube.com/watch?v=0VvUREpiP1E

Погледнте како изгледа скијањето во бикини:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber