Викторија Бекам ќе и подари колекција на Кејт Мидлтон за роденден

7 јануари, 20120
Victoria-Beckham-Wallpaper

Поранешната „спајсица“ и сегашна сопруга на Дејвид Бекам, Викторија, одлучила да ја израдува својата пријателка Кејт Мидлтон за нејзиниот 30ти роденден, кој принцезата ќе го прослави на 9ти јануари.

За таа цел Викторија креирала колекција на фустани и модни додатоци, како што информира анонимен пријалел на семејството Бекам.

Колекцијата, која нема да биде комерцијализирана, е составена од уникатни модели наменети специјално за војвотката од Кембриџ. Викторија наводно го обожава стилот на принцезата кој и послужил како инспирација за колекцијата и едвај чека да го презентира својот роденденски подарок, додава анонимниот извор.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber