Висење на кулата CN во Торонто

12 јануари, 20120
2b3377384fab9be06c47d7e52bf8

Висењето на кулата CN во Торонто е „услуга” која им овозможува на мала група на луѓе да висат на врвот на CN кулата, на висина од 356 метри. Цената за ова одење по работ е 175 долари, во кои е вклучено и видео кое може да го покажете на пријателите.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IJy-t_yc9l8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber