Во Австрија “слета НЛО”

22 декември, 20120

Најавениот ‘крај на светот’ денес изостана, но не и симулираниот контакт со вонземјаните, кој е ‘остварен’ во австралиската провинција Долна Австрија, каде што се појави ‘НЛО аларм’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber