Во каква бања се релаксира Цеца?!?!

7 мај, 20120
ceca

Кога настапува, познатата пејачка избира само најдобри хотели, а тоа што самата го покажа на Твитер не остави сите без коментар.

Цеца Ражнатовиќ во моментов престојува во Минхен, каде што треба да одржи еден од своите бројни концерти. Пред да започне да пее, таа сака да се релаксира, а на своите фанови им покажа каде го прави тоа.

– Фасцинирана сум од бањата во хотелот. Наскоро се подготовките за концертот. Поздрав од Минхен, напиша пејачката под фотографијата на која ја имаше сликано бањата, за која многумина може само да сонуваат. Погледнете сами 🙂

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi