Во паричникот носел отсечен пенис

26 ноември, 20120
paricnik

Маж од Јужна Африка, чие име не е објавено, уапсен е бидејќи носел отсечен пенис во паричникот!

Како што и соопштил на полицијата, тој верувал дека пенисот му припаѓа на неговиот внук, кој исчезнал минатата недела.

Всушност, пред два дена, човекот пронашол тело на момче во шумата, кое поради повредите не било можно да се идентификува. Сепак, тој поверувал дека убиеното момче е ноговиот внук и како “спомен” од него му го отсекол пенисот.

Полицијата го уапсила човекот од Јужна Африка под обвинение дека е одговорен за убиство на момчето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber