Во стадион успеала да внесе петарди и тоа во вагината! :)))

26 јануари, 20120
2998853

Девојката била откриена бидејќи се онесвестила за време на натпреварот, а откако лекарите ја прегледале утврдиле дека во интимниот дел од телото имала неколку петарди.

Цирих – швајцарската полиција го потврдила случајот дека една жена м инатиот месец во Цирих успеала да внесе петарди на фудбалски стадион, така што ги сокрила во вагината.

„Хулиганите станаа вистински професионалци за пренесување не само на дрога, туку и на други експолозивни супстанци“, изјавил локалниот полициски командир Андре Дивилар.

Тој додал дека за решавање на овие проблеми се потребни скенери како оние кои се користат на аеродромите, бидејќи е тешко да се врша индивидуални претреси на сите оние кои влегуваат на стадионите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber