Време е да одберете која е подобра: Ким или Коко???

10 февруари, 20120
1

И двете имаат полни облини и секојдневно ни ги покажуваат, но само една може да победи.

Ким Кардашијан и Коко имаат многу заеднички работи. Двете се реалити ѕвезди, со полни облини, медиумите секојдневно се полни со нивните провокативни фотографии кои тие самите ги објавуваат на Twitter, а еднствено се разликуваат по тоа што едната е црна, а другата русокоса. Рака на срце, Ким е многу поприродна од Коко, но за некои мажи сепак “плавушите” се попривлечни. Време е да кажете, која е подобра?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma