Втора среќа! Гоца Тржан ќе се мажи :)))))

14 февруари, 20120
goca-trzan

Иако изјави дека својата интима ќе ја чува само за себе, се чини дека насловните страни со новиот дечко не се крајна станица на поп пејачката. Гоца Тржан објавила дека повторно ќе се мажи. На својот Facebook профил, пејачката објавила:

-Ќе се омажам повторно, од инат!

Не знаеме само на кого му види инает, но фактот дека статусот настана на Денот на вљубените, треба да се сфати посериозно.

Или новиот дечко толку и го свртел паметот на пејачката или некој повторно успеал да ја испровоцира Гоца да застане на лудиот камен, но покрај статусот на пејачката стои и фотографија од венчаница која ја носела на неодамнешниот саем за венчаници.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma