Запознајте ја Софија, бестрашната три годишна скротувачка на лавови! :)))

9 јануари, 20120
Запознајте ја Софија, бестрашната три годишна скротувачка на лавови! :)))

Иако, вработените во зоолошката градина во Велингтон потврдиле дека ова стакло неможе ништо да ви се случи и неможе да се скрши, сепак повеќето од нас не би стоеле толку блиску до него.

Сепак, тоа не е случај со малата Софија која и покрај лошата реакција на лавот таа не се помрдна од место!

Погледнете:

httpv://www.youtube.com/watch?v=P0RWuyqkzeE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber