Зарем вака треба да се однесува една дама???

31 јануари, 20120
kriten

Ѕвездата на “Смрак” покажа дека ако си познат и популарен не значи дека треба да бидеш културен и љубезен!

Вчера Кристен Стјуарт во Париз изработила заводливо снимање за Vanity Fair. Позирала пред објективот на познатиот фотограф Марио Тестино, а на снимањето се појавил и познатиот дизајнер Карл Лагерфилд.

Ѕвездата на “Смрак” на снимањето одлично се забавувала, но покажала и некои чудни манири – без оглед на тоа што до неа стоел Лагерфилд, таа во еден момент го покажала средниот прст. По снимањето  Кристен се поздравила со обожавателите, им поделила автограми и со некои од нив се фотографирала.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber