Завел 16 години помлада колешка!

17 декември, 20120
leonardo

Леонардо ди Каприо фрлил око на колешката Маргот Роби.

38-годишниот зводник младата 22-годишна актерка  ја запознал на сетот на филмот “The Wolf of Wall Street” во кој двајцата играат. Почнал да ја освојува на работното место, а нивниот однос се продлабочил со романтична прошетка низ Њујорк.

“Тие ја поминаа ноќта во нејзиниот стан. Сите го забележаа кога во утринските часови се обидуваше да се измолкне од зградата”, изјавил еден очевидец за New Yorku Post.  Како што велат нивните колеги, хемијата помеѓу овие двајца актери,  е видлива за сите! Било само прашање на време кога тие љубовни искри ќе се запалат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit