Заводливата Ријана во нова реклама за долна облека! :)

17 јануари, 20120
armani2012

Планетарно популарната Ријана ја сними и втората кампања за долна облека во која ги заведе сите свои обожаватели.

Ова е втора кампања за Армани во соработка со Ријана, а на новите фотографии изгледа многу привлечно во белата долна облека лежејќи на креветот. Секси пејачката го покажа новиот изглед и долгата права коса.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber