Згодна мама :)))

1 април, 20120
Beyonce Brightens Up New York

Убавата пејачка Бијонсе сака да флертува со различни модни трендови, па така ги испроба и тренди флуоресцентните бои.

Бијонсе пристигна на аеродромот во Њу Јорк, во неонско розово боди и долго здолниште со шарени африкански отпечатоци. Со оваа комбинација, Бијонсе избра едноставни црни детали – чанта, капа и тркалезни очила за сонце.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber