Жената која е опседната со моркови!

27 март, 20120
u9

Покрај тоа што во својот дом има повеќе од 1000 предмети во облик на морков, Зизи Ховел на своето тело има и 35 тетоважи со овој зеленчук. Поради морковите таа го запознала и својот маж.

Во новата епизода на познатото шоу „My Crazy Obsession“, беше претставена американката Зизи која е опседната со моркови. На себе таа скоро секогаш носи нешто во портокалова боја.

„Само сакам да имам што повеќе моркови“, изјавила Зизи за својата необична опсесија.

httpv://www.youtube.com/watch?v=qQzlFVfkwAI

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/