Жената која имаше секс со 1000 мажи, призна дека била машко! :) Изенандени?! :)))

4 февруари, 20120
6wv

Најпознатаната зацисничка од секс, британката Кристал Ворен, која неодамна откри дека спиела со 1000 мажи, сега повторно ја шокираше јавноста, откривајќи дека и самата таа до пред шест години била маж. Кристал која инаку е родена како Кристофер Сноуден, во 2005 година решила да го промени полот, заминала на операции и станала жена.

Кристал во емисихата „This Morning“ со водителот Емон Холмс ја открила својата тајна, а на прашањето дали на своите љубовници им ги кажала своите тајни, таа изјавила дека никој не ја ни прашал.

„Се плашам дека сега ќе има многу лути мажи кои го гледаат ова и ја дознаваат вистината. Многумина ќе мислат дека сум ги лажела, но не е така, јас сум сега жена и минатото е зад мене“, изјавила Кристал.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber