Жената опседната со сончање ја однела 5 годишната ќерка на солариум!

3 мај, 20120

Американката која е опседната со сончање во солариум се изјаснила дека не е виновна за обвинувањето по кое се терети дека својата 5 годишна ќерка ја одвела на сончање.

Патриша Крентцил билап ријавена од основното училиште во кое оди нејзината ќерка, откако девојчето се појавило со изгореници на кожата.

44 годишната бронзена мајка негирала и изјавила дека точно дека девојчето одело со неа на солариум, но само таа се сончала, не и ќерката. Мајката додала дека девојчето изгорело од сонцето додека си играла надвор.

Сопственичката на салонот каде одела бронзената жена на солариум потврдила дека девојчето доаѓало, но не се сончало.  Во Њу Џерси инаку е забрането деца помлади од 14 години да  одат на солариум, поради опасноста и ризикот за појава на рак на кожата.

httpv://www.youtube.com/watch?v=1Yh1HDdMJo8

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi