Жено остави ме да си седам на Фејсбук!

28 март, 20120
muj9

Американец ја пријавил својата сопруга во полиција кога не му дала да си го провери својот Фејсбук профил.

Дејл Хардвик од Флорида сакал во вечерните часови да си го провери својот Фејсбк профил, но жената била упорна и не му дозволувала да го направи тоа.

Итриот сопруг, се обидел и да ја опијани сопругата со цел да заспие и да си седне пред компјутер, но и тоа не му успеало. Затоа на крај решил да се јави во полиција.

На  негова адреса била испратена полициска екипа, но но со цел да ја уапсат жена му, туку него поради злоупотреба на бројот за итни случаи.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/