Женски правила до мажите!

19 јануари, 20120
112

Разберете дека жените се многу поразлични од вас. Прашајте ја што и треба, за да е среќна и слушајте го она што ви го зборува. И никако не заборавајте дека во 75% од случаите жените се тие што и ставаат крај на врската.

Жените имаат потреба да бидат сослушани, а не од готови решенија ( таа е веќе компетентна).

Таа има потреба од време, разговор и несексуален контакт како љубовна предигра. Кожата и е десет пати почуствителна од машката. Откријте како и се допаѓа да ја допирате…

Само затоа што таа ве фаќа како зјапате страсно кон друга жена, не значи дека и таа не погледнува кон друг маж, но го прави  дискретно, за да не ве повреди.

Нејзиното чувство за мирис е посилно. Откријте какви аромати и се допаѓаат. Дали и се допаѓа да се истуширате пред легнување или да не го правите? Откријте го ова…

Таа ќе се чувствува самоуверена и секси ако биде во врска со маж кој ќе ја прави да се чувствува како единствената девојка во светот!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber