Жешка е ептен! Дали би влегле во ринг со неа? :)))

6 февруари, 20120
2

Преубава, секси и опасна. Оваа девојка е сон на секој маж…

Американскиот модел Ариана Целесте позната по појавувањето во ринг за време на UFC борбата. Но, исто така ги красеше насловните страни на списанијата, како Максим, FHM, Спорт  и Плејбој.

Заводлива, стегната…едноставно неодолива.

Погледнете го тој опасен поглед! Дали ќе влезете во ринг со неа?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma