Жешка фотографија на заљубената двојка: ЏејЛо позирала гола во прегратките на Каспер Смарт!

17 февруари, 20120
jennifer_lopez_twitter

Џенифер Лопез не ја крие љубовта со младиот Каспер Смарт. Двојката за Денот на вљубените снимиле разголена фотографија на која е видливо како Каспер “заштитнички” ја држи ЏејЛо во прегратка.

Пејачката фотографијата ја објавила на својот Twitter пофил, а на обожавателите им порачала дека на сите има посакува многу љубов. Но, подоцна ја тргнала фотографијата од својот профил. Не е познато зошто?!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber