Жешките сестри Кардашијан позираа топлес! :))))))

31 јануари, 20120
kardashian

Иако често се критикувани дека не се талентирани, за сестрите Кардашијан не можеме да негираме дека незнаат како да ги продадат своите производи. Овој пат ни една од сестрите од реалити семејството не дизајнирала чевли за Кејт Мидлтон, туку ги здружија силите во заеднички проект.

Поточно, Ким, Кортни, и Клое неодамна ја лансираа својата колекција на фармерки за жени со облини – освен што дизајнираа фармерки, сестрите одлучиле сами да го промовираат својот бренд. Со цел кампањата да биде што повеќе предизвикувачка, сестрите Кардашијан сефотографирани топлес, а голите гради ги покриле со раце.

Ким фотографијата ја објавила на Twitter,  со прашање до нејзините фанови: Дали Ви се допаѓа фотографијата?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma