“Жизел, попаметна си кога си само убава и кога ќутиш”! :)))

12 февруари, 20120
1328218476_gisele-bundchen-tom-brady-article

Познатата и богата манекенка Жизел Бундшен не можела да ја задржи устата затворена, па морала да го искоментира натпреварот за финалето на Super Bowl, во која поразена екипа е New England Patriots, нејзиниот сопруг Том Брејди, од New York Giants.

Жизел со своите коментари ја разбеснила оваа екипа. Всушност, убавицата изјавила: “Неможе само мојот сопруг да фрла и да фаќа топки. Не можам да поверувам дека толку пати ја испуштија топката.

Нејзината изјава стана предмет на потсмев, но добила и остри коментари. Од New York Giants и порачале “дека е попаметна кога е убава и кога молчи”. Од друга страна, соиграчите на нејзиниот маж се разочарани од нејзиниот обид да се направи паметна, и се чувствуваат изневерени. Еден од нив наводно рекол дека коментарот на манекенката е нешто како “удар кога сте веќе на дното”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber