Жртва на пластичната хирургија – Лара Флин

15 април, 20120
7

Ова е за несреќа уште една жртвите на пластичната операција. Сигурно и вие сте размислувале на да направите некој потфат. Сe надеваме дека ќе се подразмислите после ова… Ова е звездата од филмот Твин Пикс или ако се сеќавате на филмот The Practice. Некои ја познаваа како девојката на Џек Николсон. Но,  стана славна и поради нејзиниот изглед.Иако таа изгледаше одлично, таа сепак, и подлегна на пластичната хирургија за да го обнови својот изглед. Но се не испадна розово… Ова е како таа денес изгледа, на 42 год. Овие слики се направени деновиве…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber