Зима, зима :))

11 јануари, 20120
WINTER

Оваа година, зимата не е во брзање да ги задоволи нашите потреби со мечтателни снежни пејзажи. Сепак, температурите постепено се намалуваат. Некои градови дури и може да се пофалат со бели наметки. Што имате пред вас е изборот на зимски пејзажи од целиот свет, од Далечниот Исток до реката Мисисипи и од Москва до Стоунхенџ. Уживајте!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber