12 години зависник од солариум! Видете на што личи!

25 февруари, 20130
6

Американката Патриша Кренцил е зависничка од солариум и откако и е забрането да влегува во салоните низ Њу Џерси  каде што живее, планира да се пресели во Англија. Оваа жена која дури и нејзината 6 годишна ќерка ја води по солариуми во интервуто изјавила дека сака да се пресели во Лондон со цел да се излечи.

Меѓутоа луѓето што ја познаваат не веруваат дека Патриша планира да се пресели со цел да се лечи, туку за да може да продолжи слободно да се сонча.

„Последниве 12 години користам солариум, меѓутоа минатата година бев избркана од сите салони. Сакам да заминам од ова место за да имам повторно слобода“, вели таа.

Patriša Krencil, ćerka Ana, sunčanje, solarijum

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber